Aankondigingen

Beker van Veerle: Kata

zondag 22 januari 2012 - 9:00 - 18:00

Beste Karateka,

De leden die ingeschreven zijn voor de:“DE BEKER VAN VEERLE: KATA" zijn vermeld in bijlage.

Het inschrijvingsgeld werd op de respectievelijke rekeningen geplaatst.

Deze wedstrijd zal doorgaan in de sporthal, Kwade Plas 1 te Veerle-Laakdal op
zondag 22 januari 2012 om 10.00 u.

CATEGORIEËN: (Elke categorie dames en heren apart)

Reeks 1: van 7 j. t.e.m. 9 j. (vanaf 7° kyu)
Lagere kata’s (eerst 2 verschillende lagere kata’s, daarna mag kata herhaald worden).

Reeks 2: van 10 j. t.e.m. 11 j. (vanaf 7° kyu)

Plaats: 
Gemeentelijke sporthal Veerle - Kwadeplas 1

Vlaams Kampioenschap Kata en Kumite

zondag 29 januari 2012 - 8:30 - 18:00

Inschrijvingen zijn afgesloten!

De volgende leden nemen deel:

Kumite:

  • Calaerts Brent
  • Simon Joni

Kata:

  • Calaerts Brent
  • Simon Joni
  • Deboel Lowie
  • Deboel Emma
  • Beernaert Elien

Het inschrijvingsgeld werd op de respectievelijke rekeningen geplaatst.

Plaats: 
Gemeentelijke Sporthal Schoten - Vordensteinstraat 76

Familieweekend 2012 --- Niet te missen

familieweekend_2010_066.jpgVoor 2012 is er weer een familieweekend gepland van vrijdagavond 24 augustus tot en met zondagmiddag 26 augustus.
Deze keer trekken we naar Bloso Nieuwpoort.
Nieuwe mensen onder ons, die niet goed weten waarover we het hebben, surfen best even naar de verslagen of foto's van de vorige edities. Hier krijg je dan alvast een indruk van wat een familieweekend is.

Proficiat aan de geslaagden!!!

Onderstaanden hebben met succes hun examen afgelegd:

Op zaterdag 12 november op het clubexamen:
- Vinckx Joran: wit I streepje (9de kyu)
- Roodhoofd Jarid: wit I streepje (9de kyu)
- Wynants Hannes: wit I streepje (9de kyu)
- Vandeplassche Alexander: wit I streepje (9de kyu)
- De Kock Rune: wit I streepje (9de kyu)
- Coolkens Britt: wit I streepje (9de kyu)
- Jacobs Julle: geel II streepjes (7 kyu gevorderd)
- Deboel Emma: geel II streepjes (7de kyu gevorderd)
- De Baets Mickey: oranje II streepjes (6de kyu gevorderd)
- Frederix Evelien: groen II streepjes (5de kyu gevorderd)

Proficiat aan de geslaagden!!!

Onderstaanden hebben met succes hun examen afgelegd:

Op zaterdag 12 november op het clubexamen:
- Vinckx Joran: wit I streepje (9de kyu)
- Roodhoofd Jarid: wit I streepje (9de kyu)
- Wynants Hannes: wit I streepje (9de kyu)
- Vandeplassche Alexander: wit I streepje (9de kyu)
- De Kock Rune: wit I streepje (9de kyu)
- Coolkens Britt: wit I streepje (9de kyu)
- Jacobs Julle: geel II streepjes (7 kyu gevorderd)
- Deboel Emma: geel II streepjes (7de kyu gevorderd)
- De Baets Mickey: oranje II streepjes (6de kyu gevorderd)
- Frederix Evelien: groen II streepjes (5de kyu gevorderd)

Belgische Goju-Ryu Kampioenschappen 2011 "Kata en Kumite"

zondag 4 december 2011 - 8:00 - 18:00

Beste lln.,
Met genoegen nodigen wij jullie uit voor de Belgische Goju-Ryu
Kampioenschappen Kata & Kumite”.

Deelnemers: 
alle graden
Plaats: 
Sporthal Curticella - Sportlaan - 3582 Koersel

Nationaal OGKKB-examen!

zondag 20 november 2011 - 13:00 - 16:30

Beste leerlingen,

Op zondag 20 november 2011 vindt het nationaal OGKKB-examen plaats in Honbu Dojo te Koersel.
Dit examen is voor jeugd en volwassenen die worden aangeduid door hun sensei.

Plaats: 
Honbu Dojo Koersel - Sporthal Curticella - Sportlaan 7 - Koersel

Clubexamen voor streepjes!

zaterdag 12 november 2011 - 9:30 - 11:00

Beste leerlingen,

Op zaterdag 12 november 2011 is het examen voor zij die (een) streepje(s) op hun gordel willen behalen.
Wij vragen alle leerlingen aanwezig te zijn op dit examen. Want op zondag 20 november 2011 is het nationaal OGKKB examen voor het behalen van een nieuwe gordel.

De leerlingen die in aanmerking komen voor (een) streepje(s):

Plaats: 
Gemeentelijke Basisschool Heultje - Schoolstraat 1 - 2260 Heultje

Open Belgium Karate Tournament 2011: Kata

zaterdag 15 oktober 2011 - 8:30 - 18:00

De volgende leerlingen werden ingeschreven:
NAAM CATEGORIE
- Calaerts Brent: Preminims Boys
- de Baets Mickey: Preminims Boys
- Deboel Lowie: Minims Boys
- Simon Joni: Cadets Boys
- de Baets Dewi: Minims Girls
- Deboel Emma: Pupils Girls

Plaats: 
Sporthal Stadspark - Steenweg op Zevendonk - 2300 Turnhout